Політика відкритого доступу

Політика відкритого доступу

Наукове видання "Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі" є журналом відкритого доступу до опублікованого контенту.  Ми підтримуємо Декларацію відкритого доступу Open Access (Декларація про відкритий доступ журналу)

Creative Commons License

Тип ліцензіїAttribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International (CC BY-NC-ND 4.0), (http://www.creativecommons.org.ua/translation). За умовами ліцензування дозволяється користуватися та розповсюджувати матеріал з обов'язковим зазначенням автора та посиланням на нього, не дозволяється змінювати контент та використовувати його з комерційною метою.

Автори зберігають за собою всі авторські права та одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International (CC BY-NC-ND 4.0)(http://www.creativecommons.org.ua/translation) що дозволяє розповсюджувати цей матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації у цьому журналі.

Самоархівування. Наш журнал використовує систему LOCKSS для розподіленого архівного зберігання опублікованого змісту в численних бібліотеках та інформаційних центрах. Бібліотеки - учасниці проекту LOCKSS гарантують довготермінове зберігання вичерпних архівів журналу та автоматичне відновлення пошкодженої інформації.

Для виявлення плагіату в мережі Інтернет використовується вільнодоступне програмне забезпечення.

ISSN 2518-766X Print

DOI: 10.28925/2518-766X